Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum


#1 2013-10-10 21:42:02

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Ciężko panowie. Nie owijając w bawełnę w grze zostały same płoty, które jednak zaczynają coś jarzyć. Trzeba będzie się zastanowić poważnie nad tym, jednocześnie śledząc rozwój wydarzeń.

W najgorszym wypadku do poniedziałku mogą nie przetrwać pan M. i pan C.

Możliwości na jutro: filipek, który jednak głosował dzisiaj na Palfanka, więc wydawałby się niegroźny - niech ciągnie pomysł z Palfankiem.
Zostaje też nieszczęsny Xabi, którego warto byłoby się moim zdaniem pozbyć. Ja bym ujebał Jabołka, ale to tylko dlatego, że mnie oskarża fragles. :D

Offline

 

#2 2013-10-10 21:53:59

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Ale Xabi chujowo kombinuje strasznie. Jak na razie. Filip byłby dobry. Chyba, że jebnie testament na 1k słów jaki ja to jestem cichy i powściągliwy.

Offline

 

#3 2013-10-10 21:57:47

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

W takim razie wstępnie Filipek.

Chociaż jak wspomniałem wolałbym Jabolka. To miałoby dwie możliwości - automatyczne ujebanie mnie, albo odwleczenie mojego linczu aż o kilka dni, może do końca gry. Trzeba się przespać z tym pomysłem.

Offline

 

#4 2013-10-10 22:00:11

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

To też nie byłoby złym pomysłem. Ale myślę, że filipa trzeba szybko wyjebać. Z dobrze kombinujących to jeszcze na Klifa trzeba uważać.

Offline

 

#5 2013-10-10 22:08:20

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Sam nie wiem czy on tak dobrze kombinuje. W poprzednich edycjach Kl4tus zrobił z niego idiotę, teraz też można nim manipulować. Zresztą przejrzyjcie dzisiejsze posty - jak spuścił głowę gdy mu odpisałem, po tym jak zaczął na mnie warczeć.

Pozdrawiam Kliffusiu :*

Offline

 

#6 2013-10-10 22:17:57

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Bardziej mi chodziło o to, że trafił w kilku z nas. Jak nie będzie konsekwentny to tam spoko. Niech żyje. :D

Offline

 

#7 2013-10-10 22:42:04

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Jeśli w linczu nie zginie Kamior to go upierdolmy w mordzie, może jest detem :)

Hmm Kamior jednak nie jest chyba detem, bo Góral to ksiądz (chyba, że ściemnia ale wątpię żeby na tym etapie była już mocna AM). Dlatego Kamiorek przestaje być naszym kandydatem do zabicia.

Nie ogarniam czemu miasto wpadło na pomysł, ze niby mamy ubić nza w mordzie :D Przecież to byłby idiotyzm :D Jeśli miasto będzie wiedzieć, że jest niewinny to nic im to nie daje, bo już tyle głosowań z nim w roli głównej było, że nie znajdą powiązań :D

Księdza prawdopodobnie nie ma, więc możemy mordować bez obaw.

Z myślących zostali IMO: Clif, POLfan, Ksabi i może jeszcze filippo. A Jabol jeszcze :D

I teraz opcje są trzy.

1. Walimy z grubej rury, uwalamy Clifa, który podał już połowę składu mafii :D Plusy: odpada gość, który nas oskarża; miasto może uznać, że mafia specjalnie zrobiła tak, żeby rzucić na nas podejrzenia; Minusy: spore ryzyko, jak zaczną trafiać to mogą nas wystrzelać, bo Clif może jebnąć porządnym testamentem.

2. Uwalamy kogoś kumatego, ale niezbyt nas podejrzewającego (np. POLfan lub Jabol (z Jabkiem jest problem, bo ja na niego głosowałem w I głosowaniu). Plusy: odpada ktoś myślący, prawdopodobnie rzuci podejrzenia na kogoś innego :D Minusy: Jest jakieś ryzyko, że miasto uzna, że specjalnie go zabiliśmy aby rzucić podejrzenia na tych, co on wskaże

3. Uwalamy jakiegoś cichacza. Np. Minor, którego posty mało wprowadzają do gry. Plusy: Mieszamy totalnie miastu w głowach. Minusy: marnujemy mord na kogoś, kto nic nie wnosi, zostawiając graczy bystrzejszych.

DOBRA PRZEMYŚLAŁEM. Polfan zaczyna się pojawiać na świeczniku, więc odpuścmy.

ZABIJMY NIEDZIELA, jeśli go znam to napisze testament z podejrzeniami i będzie przekonany o ich prawdziwości, naprowadzi ludzi na pewne osoby, ale miasto nie do końca mu zawierzy, więc będzie burdel.

TAK MOIM ZDANIEM NAJLEPSZYM MORDEM NA DZIŚ JEST NIEDZIEL.

Jeśli ktoś uważa inaczej, słucham :) Jeśli nie macie lepszych pomysłów to decyzja już jest. Ktoś napisze mord tak? Bo ja na razie nie mogę, a poza tym piszę dość charakterystycznie i ciężko mi się tego stylu wyzbyć.

Ostatnio edytowany przez ahmed (2013-10-11 11:18:46)

Offline

 

#8 2013-10-11 11:40:36

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Black napisze mord (no chyba, że jakiś lachonik, co?:*)

Niedzielan to całkiem dobry pomysł, tak mi się wydaje. Tylko, że on taki smutny miś. No i miałem z nim głupią wymianę zdań... ale nadal to imho dobry pomysł :p

Offline

 

#9 2013-10-11 13:01:30

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Można, ale wątpię żeby jego testament miał jakąś siłę przebicia.

Offline

 

#10 2013-10-11 13:07:23

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

No i to jest poniekąd plus.

Offline

 

#11 2013-10-11 13:08:46

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Napiszę dzisiaj mord, póki jestem dostępny. Na niedzielę może napisać lachonik.

Dla mnie filip albo ksabi to dobre strzały na dzisiejszy wieczór.

Offline

 

#12 2013-10-11 13:26:26

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Tylko z lachonikiem na razie nic pewnego, bo dopiero bedę gadał :D Ale to ja też mogę coś skrobnąć w weekend chyba :)

DZIŚ NIEDZIELA uwalcie, ja spadam do pracy, może będą luzy to wpadnę na chwilę.

Offline

 

#13 2013-10-11 13:55:14

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Zwróćcie uwagę co napisał filip, jego uwalenie będzie dla nas bardzo korzystne!

Offline

 

#14 2013-10-11 14:04:09

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Dobra, ja nie mam pojęcia. Crispers, co myślisz?

Uwalenie Filipka miałoby sens tylko wtedy, jeśli ten napisałby obszerny testament o winie Palfana i Gieni. W każdym innym wypadku lepiej byłoby go zatrzymać. Ale w sumie to może być dobry pomysł.
Tyle, że ahmed będzie na nas zły :D

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-11 14:06:16)

Offline

 

#15 2013-10-11 14:09:52

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie

Hmmm. Pytanie czy filip wysmarowałby mnie w swoim testamencie czy tylko napisał: "obserwujcie go, bo dziwnie gra"? Faktycznie mógłby napisać fajny dla nas testament. Tylko ten post co napisał, to opiera się tylko na ostatnim linczu i nie wiemy czy ma jeszcze jakieś typy, o których na razie nie pisał. Myślę, że powinniśmy się wstrzymać jeszcze z decyzją. Przynajmniej do linczu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.muhck.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl