Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-10-12 12:30:07

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Mam już dość tych studiów!

Dobra, pokierujcie mną. Mam się wdawać w jakieś szamotaniny z Polem? Czy lepiej olać i czekać na rozwój wydarzeń?
I jeszcze jedna sprawa, napisałem analizę tego samego typu, jaką zrobiłem w poprzednich edycjach na Klatusa, czyli długa i napisana tendencyjnie. Opisywałbym w niej jednak aż kilka osób, sugerując, że albo są wspólnie w mafii, albo kilka z nich zręcznie manipuluje resztą. Bez szaleństw, bez jednoznacznej pewności, zwykła analiza. Tylko nie wiem czy ją wrzucać, bo jeśli by mnie ubili to boję się, że w ten sposób mogliby ich uniewinnić, a poruszyłbym w tej analizie z nas tylko Miśka, bo reszty jakoś nie mogłem dograć.

Swoją drogą, nie zdziwiłbym się, jeśli dzisiaj padnę. Ludzie porozkładają głosy po jednym, a na mnie zwalą się pewnie trzy - największych detektywów w historii opierających się na "bo tak". Ciężko będzie.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-12 12:34:31)

Offline

 

#2 2013-10-12 13:30:43

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Wątpię żebyś dziś padł. W ogóle dziś znów przeczuwa remis max po 3 głosy. Jak się dobrze rozłoży to nawet po 2 może być.

Offline

 

#3 2013-10-12 13:34:34

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Prawdopodobnie będę miał trzy głosy, Palfana, Kamjora i Jabalka. To już niebezpieczne. Nie zdziwiłbym się, jeśli dostałbym nawet więcej głosów, bo kolejny Niedzielan chciałby zostać bohaterem.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-12 13:35:45)

Offline

 

#4 2013-10-12 13:44:59

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Ja zrezygnuję z Niedziela i się podepnę pod kogoś. Trzeba wieczorem dobrze liczyć głosy i wtedy zobaczę kogo uderzę.

Offline

 

#5 2013-10-12 14:06:22

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Palfan jest tak bardzo pewny mojej winy... czyżby to jednak ten lamusek był detektywem?

Offline

 

#6 2013-10-12 14:44:00

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

JA puszcze na Kamiroa

Offline

 

#7 2013-10-12 15:31:57

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Mniej więcej tak to wygląda:

Jablko - Crawl
IVAN - Kamyk
Gehu – Misiek
Kamyk - Crawl
POL - Crawl
Genia - lab
In Fla – Kamyk
Klif - Misiek
Xabi - POL
Niedziela - ?
Minorek  - raczej Misiek

Idzi - Misiek
lab – Kamyk?
Crawl - Kamyk
Kley – Genia
Misiek – Kamyk

Ostatnio edytowany przez Crispers (2013-10-12 18:37:03)

Offline

 

#8 2013-10-12 16:10:13

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Nie zdziwiłbym się gdybym dostał nagle 10 głosów, tu jest wszystko możliwe :D

Offline

 

#9 2013-10-12 16:10:48

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Hmm prawdę mówiąc obecnie mamy dość dobrą sytuację i w sumie moglibyśmy zacząć jakoś kontrolować głosowania, bo de facto jeśli miasto tak się będzie motać, to szybko padną.

Moim zdaniem niech Kamyk dostanie dziś dwa głosy od nas od Miśka i labka, to może pomóc Crawliemu. Ja dziś albo POL albo Idziol, chyba ten pierwszy, a jeśli zginie to potem chyba zacznę podejrzewać bardziej naszego zioma :)

Offline

 

#10 2013-10-12 16:21:16

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Ja dalej mam brnąć samemu w niedziela? xD To już chyba by było przegięcie. Mógłbym też na Kamniora ale wtedy 3 naszych to słabo trochę. Pomyślę jeszcze.

Offline

 

#11 2013-10-12 16:55:13

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

A na Miśka? Raczej nie będzie miał zbyt dużej ilości głosów, a zawsze dobrze jak jeden z nas się podłącza, tym bardziej, że dziś de facto kilku z nas jest na świeczniku.

Ja wieczorem będę na imprezie, więc w razie remisu zawsze uwalajcie niewinnego, nawet jeśli będzie sytuacja że kilku niewinnych i jeden z naszych.

Ostatnio edytowany przez ahmed (2013-10-12 17:01:02)

Offline

 

#12 2013-10-12 17:12:35

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Zaraz, zaraz, to na kogo ja miałem wysłać? Bo kilka godzin temu puściłem trochę z paniki na Kamiora, mam zmienić? Żeby nie było tak, że jemu zabraknie jednego głosu do remisu ze mną czy coś...

e: Chuja tam z remisem, padnę dzisiaj na sto procent, a Palfan dostanie erekcji jak z Warszawy do Torunia. Upierdolcie tego chuja jutro w mordzie.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-12 17:19:03)

Offline

 

#13 2013-10-12 17:27:11

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

To dawaj na Kamiorka. Jak masz paść to lepiej jutro niż dziś. No mogę się podczepić pod Misława. Zaraz coś skrobnę.

Kamyk lub Misiek poleci dziś. Boję się, że mój głos na Misia może przeważyć...

Z miastowych mamy 2 głosy na Kamiora i 3 na Miska. Nie wiem co z głosami Niedzielana i Xabiego. Trzeba liczyć się z 2 głosami na Miska, czyli 2-5. (chyba, że Xabi na POLfanka)
Od nas 2 głosy na Kamyka. Mamy 4-5. Szkoda, że lab nie zostawił nam wiadomości na kogo wysłał swój głos. Ahmed na POLfanka. I teraz pytanie. Na kogo mam głosować?
Jak zagłosuje na Kamyka mam 5-5 i decydujący głos lab'a o którym nie wiemy
Dam na Misia będzie 4-6 i pozamiatane.
Tylko, że jak dam na Kamyka to będą od aż 3 głosy, a może i 4. Duże ryzyko. Jak padnie dziś Kamior i miasto zobaczy, że jest niewinny to chyba i tak leci jutro misiek. Także dużo nam nie da jak przeciągniemy go przez ten lincz, a później i tak wybiją tych co starali się uratować Miśka.

Chyba dobrze rozumuje, co chłopaki?

E:
Jablko - Crawl
IVAN - Kamyk
Gehu – Misiek
Kamyk - Crawl
POL - Crawl
Genia - lab
In Fla – Kamyk
Klif - Misiek
Xabi - POL?
Niedziela - ?
Minorek  - raczej Misiek

Idzi - Misiek
lab – Kamyk/Misiek
Crawl - Kamyk
Kley – POL
Misiek – Kamyk

Ostatnio edytowany przez Crispers (2013-10-12 18:50:16)

Offline

 

#14 2013-10-12 19:06:09

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

Nie wiem, nie chce mi się myśleć dzisiaj.

Offline

 

#15 2013-10-12 19:19:38

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Mam już dość tych studiów!

To chuj. Sory Misiek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.wtd.pun.pl www.muhck.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl