Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum


#1 2013-10-13 00:16:02

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Panowie, robi się gorąco. Nie chciałbym, żebyśmy skończyli jak Real w lidze w sezonie 2003/2004.

Prawda jest taka, że mając pięć głosów zdobywamy pewną przewagę. Nie namawiam do ratowania Miśka, ale teoretycznie moglibyśmy pozbyć się, albo chociaż postarać się pozbyć Palfana. On powinien dostać, jeśli nie jutro, to w poniedziałek dwa-trzy głosy. Dokładając do tego mój głos i, załóżmy, jednego lub dwóch z was mógłby walczyć ze mną o remis. A w takim przypadku wiadomo kogo byśmy wybrali.

Problem jest taki, że dzisiaj nie będziemy mieli głosu laba - to naprawdę może okazać się problemem. Dzisiaj poleci Misiek, i pewnie niektórzy z was się pod niego podłączą. Ja jednak nie wiem co robić, poruszę jego temat w swojej analizie i spróbuję go spokrewnić w niej z Palfanem. Oczywiście boję się, że wszystkie moje analizy mogą okazać się gwoździem do trumny dla nas jeśli faktycznie mnie ubiją. A w poniedziałek mogę dostać aż sześć głosów, jeśli nie kompletną większość. Myślcie panowie, myślcie. Jutro w mordzie ujebałbym Japko, w linczu będę próbował kierować się w kierunku Palfana. Na 99% leci Misiek.

e: Tak się zastanawiam - czy jest sens, żeby dzisiaj Misiek się podpiął pod oskarżenia Palfana i głosował na mnie?
To by było teoretycznie zbyt chamskie, ale kto wie?:D
No i otwarcie zaatakowałem Palfana, czyli jak mnie ubiją to miasto uzna go za niewinnego. Zaczął się tydzień prawdy, czy jesteśmy Realem Capello czy Queiroza.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-13 10:05:26)

Offline

 

#2 2013-10-13 10:41:05

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Na 100% leci Misiek. Pytanie jak Ty i ahmed rozłożycie głosy.
Tak myślałem, że jak poleciałby POL w linczu to Ciebie Koniu możnaby wtedy ubić w mordzie. Ale to nieaktualne.

Jak wrócę do domu coś wymyślimy.

Offline

 

#3 2013-10-13 11:27:44

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Nie jest tak źle, jeżeli lab jeszcze ma mozliwość głosu (bo nie wiem o której miał wyjeżdżać czy coś) to niech już walnie na Miśka.

Jest dobrze, że w głosowaniu na Kamiora cała mafia zagłosowała na początku, więc może doczepią się do tych głosujących później :D

Tak myślę, że niexle byłoby żeby teraz ugrać remis Crawliego z Miśkiem :D No chyba, że miasto odpuszcza pana C (dopiero czytam temat).

Ostatnio edytowany przez ahmed (2013-10-13 11:29:26)

Offline

 

#4 2013-10-13 11:30:27

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Lab dzisiaj nie głosuje niestety.

Mój remis z Miśkiem daje niewiele - pada winny Misiek, więc miasto automatycznie zakłada także moją winę...

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-13 11:31:03)

Offline

 

#5 2013-10-13 11:46:21

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Chuj, dziś wszyscy na Miśka, będzie miał w pizdę głosów, więc miasto nie będzie wiedzieć gdzie szukać.

Głosujmy jak najszybciej, żeby być z przodu, wtedy będzie można oskarżać innych, że się podpięli.

Ostatnio edytowany przez ahmed (2013-10-13 11:48:33)

Offline

 

#6 2013-10-13 11:55:39

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

To na kogo ja mam wysłać?... Palfan czy Miś?

Offline

 

#7 2013-10-13 12:07:51

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Ja uważam, że Miś, im więcej nas głosuje na niego tym większy burdel się robi, a osobny głos na kogoś innego rzuci się w oczy.

Offline

 

#8 2013-10-13 12:21:00

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

No to poszło. Coś czuję, że będzie ciężko to wygrać, mimo takiego niezłego początku...

Offline

 

#9 2013-10-13 12:35:10

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Też już wysłałem.

Misław może wyślę taki głos z dupy na POLfanka albo genie, co? Niech nie pisze posta ani testamentu. Pojedynczy głos i będą się głowić.

Ostatnio edytowany przez Crispers (2013-10-13 13:02:12)

Offline

 

#10 2013-10-13 12:50:56

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Miś na POLfanka i żadnych argumentów ani testamentu :D

Offline

 

#11 2013-10-13 13:02:51

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

That's what I'm talkin about! :D

Offline

 

#12 2013-10-13 13:03:12

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Trochę faktycznie zjebałeś z tym Miśkiem ahmed, to co wytknął ci Mjinor.

Offline

 

#13 2013-10-13 13:09:24

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

No trochę chujnia wyszła. Sam wcześniej też pomyślałem, że za ostro i za krótko napisałeś o Misławie...

Offline

 

#14 2013-10-13 21:34:30

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Dobrze, panowie. Sytuacja wygląda następująco:
Za pół godziny zostanie 13 graczy, z czego czterej to my. Duże są szanse na to, że mądre głowy rzucą się na mnie jutro - trzeba temu zapobiec i odwlec mój lincz do co najmniej wtorku, ideałem byłaby środa. Do tego czasu moglibyśmy zagwarantować sobie zwycięstwo. Moja śmierć jutro czyni, że gra przeciągnie się niebezpiecznie. Jak to rozegramy?

Offline

 

#15 2013-10-13 23:08:23

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolejna karteczka, jeee, brappapa

Panowie. Mayday. Toniemy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muhck.pun.pl www.wtd.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl