Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum


#1 2013-10-06 12:12:26

ahmed

Szef

Punktów :   

Kolos z mechaniki nr1

Ja dziś na tanie winko jabłkowe :D Trop z dupy, ale jakaś argumentacja jest. Jak mówię, sugeruję aby dwójka z nas zagłosowała na tą samą osobę, ale na kogo to już sobie sami zdecydujcie.

Offline

 

#2 2013-10-06 13:23:33

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Koniu dobrze, żeby nie pisał prawie nic i pociągnął temat braku neta/słabej aktywności przez weekend w ogóle i niech skontruje głosem na Sondo.
Ja postaram się uaktywnić po obiedzie, bo teraz też nie za bardzo mam jak, o jeszcze nie ogarnąłem chaty po imprezie, a jeszcze jaiś obiad wypadałoby zrobić i śniadanie zjeść :F

Offline

 

#3 2013-10-06 16:06:00

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Koń naprawdę nie miał dostępu do internetu i jeśli przez to padnie to będzie największa lipa wszechświata.

Będę oczywiście o tym pisał, bo to prawda - ale wychylać się nie będę, bo nigdy tego nie robiłem na początku.

Offline

 

#4 2013-10-06 16:08:40

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Moim zdaniem Konik powinien wymyślić jakąś dobrą wymówkę czemu jest mało aktywny, a potem zwiększyć aktywność. Didi zawsze jak byl w mafii to i tak napierdalał postami, bo po prostu taki miał styl. Chodzi właśnie o to, żeby nie dać po sobie poznać że coś się zmieniło.

Nie ma się co spinać (chyba, że nam upierdolą kogoś dziś :P), piszcie jakieś nudnawe posty, na razie nie ma co szukać na siłę podejrzeń, praktycznie całe miasto pisze o losowych głosach więc też tak polecam pisać na waszym miejscu.

Głosy są ustalane chronologicznie? Jak tak to wartoby wcześniej posłać swoje typy, żeby potem nie być na samym końcu listy, ja swój już wysłałem.

A więc piszcie tutaj na kogo głosujecie. Moim zdaniem dobrym pomysłem jak 2 osoby zagłosuja na kogoś tego samego. Proponuje też strzelanie w jakieś no-name, bo wtedy mamy argument że nie chcemy uwalać kumatych gości. Na razie raczej nie głosujmy na innych sycylijczyków.
Ahmed - Jabolek

Offline

 

#5 2013-10-06 16:43:09

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

No ale jaką może mieć wymówkę, skoro naprawdę nie miał dostępu do internetu?:D

Jeśli poleci pan C. to faktycznie przez wielkiego pecha, bo przytrafić mu się to mogło w każdej innej edycji, niezależnie od roli.

Ja puszczam na Kamjora. Cower obraził jego BB, czemu miałby się nie odgryzać w taki tandetny sposób?:p

Offline

 

#6 2013-10-06 18:11:04

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Ja dzisiaj na Wierteła. Od jutra będzie trzeba zacząć eliminować w jakiś nielogiczny sposób.

Offline

 

#7 2013-10-06 19:01:31

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Ja na jakiegoś noname'a i w sumie mogę na tego Jabola. Myślę, że właśnie najlepiej będzie jak jeden głos na typa będzie od OC a drugi od zwykłego mafiozy. To tak w razie jak detektyw będzie coś kombinował ze sprawdzeniami po głosach.

Offline

 

#8 2013-10-06 20:00:25

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

O to jest chyba dobry pomysł :)

Offline

 

#9 2013-10-06 20:30:26

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Zdajecie sobie sprawę, że pan C może dzisiaj polecieć?:D To chyba byłby największy mafijny falstart stulecia.

Offline

 

#10 2013-10-06 20:33:10

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Jak polecisz, a Jabłko będzie drugi to po grze.

Offline

 

#11 2013-10-06 20:37:52

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Niekoniecznie, ale fakt jak C nam dziś poleci to będzie prawie szczyt pecha.

Offline

 

#12 2013-10-06 21:31:14

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Hahahaha, tego się kurwa nie spodziewałem :D

Offline

 

#13 2013-10-06 21:36:13

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

hahahhaha, nic tylko czekać aż się sami pozabijają :D
Jutro proponuję wyeliminować kogoś, kto nie głosował na Sondo i będzie dobrze :D

Offline

 

#14 2013-10-06 21:37:11

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Tyle, że Sandakon będzie nawoływał do ujebania pana C. Trzeba skierować tory na głosujących na niego.

Offline

 

#15 2013-10-06 21:48:05

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kolos z mechaniki nr1

Spokojnie, poczekajmy do jutra, żeby wysnuć jakieś ciekawe wnioski, które pociągną inni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.droga-ninja.pun.pl www.muhck.pun.pl www.wtd.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.granarutoo.pun.pl