Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum


#1 2013-10-06 22:09:00

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Nr 2

Trzeba pomyśleć kogo bijemy jutro. Dalej lecimy po bandzie czy jakiś noname?

Offline

 

#2 2013-10-07 08:30:44

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Nr 2

Ja bym utłukł J. Abola albo H. Ropka. Wystawimy wieśniakom tym samym Klifa ;)

Ps. Wysłał ktoś info do prowadzącego, kto jest naszym ojczulkiem?

Offline

 

#3 2013-10-07 09:18:51

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Nr 2

J.Abola na razie se darujmy, bo będę w niego celował, ale ten drugi pomysł jest godny uwagi, uwalimy kogoś mniej znanego i zacznie się robić zamęt.

Dziś idę do roboty i wracam dopiero o 22, ale może w pracy dam radę wejść na neta, jeśli nie to musicie sobie radzić dziś bezemnie.

Jak coś to zagłosowałem już, na Bartusha.

Ostatnio edytowany przez ahmed (2013-10-07 10:17:20)

Offline

 

#4 2013-10-07 10:27:51

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nr 2

To ja zagłosuje na Ivana , na mnie i tak bardzo nie będą zwraca uwagi  to zaraz coś tam stworze i puszczę głos

Offline

 

#5 2013-10-07 11:39:04

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nr 2

Może być H.Ropek. Ja będę głosował dalej na Kamiora, chyba, że zrobi się zbyt duża na niego koalicja.

Wolałbym dzisiaj nie pisać mordu, może ktoś inny?

Offline

 

#6 2013-10-07 11:40:56

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Nr 2

Już piszę :)

Spoiler:

- Czarna przegrywa, czerwona wygrywa!! - Wrzeszczał na cały plac ze sporej sceny wcięty konferansjer Joe.
- Gdzieś już to słyszeliśmy marna kopio! - odburknął ktoś z tłumu gapiów.
- Moment, moment drogi panie, pomyliłem zabawy!! Zacznijmy od początku!! Komu wiadro dopomoże, każdy dzisiaj wiadro wygrać może!
- No wspaniale… - powiedział jeszcze raz znudzony widz.
- To nie wiadra do palenia ćpunie! Przed państwem stoją cztery zamknięte wiadra. Jedno z nagrodą, pozostałe z gruzem. Nagrodą jest 1.000 zielonych i pożądanych przez wszystkich dolców i najlepsza whiskey zza oceanu! Kto się odważy postawić dwie stówki za możliwość wygranej?
- Uuuuuuuu – ludzie nagle ożyli i z zaciekawieniem patrzyli, kto będzie pierwszy. Z tłumu zaczął wyrywać się mały chłopiec, który wyprosił dwie stówki od mamy. Wręczył je wodzirejowi i nie mógł wytrzymać z narastającego podniecenia.
- Mamy pierwszego śmiałka! Które wiadro wybierasz chłopcze? Chłopiec wskazał wiadro i ledwo je otworzył, bo było tak mocno zamknięte.
Jego buzia uśmiechnięta nagle zamarła, a chłopiec zemdlał  – WYGRAŁ! – krzyknął ktoś z tłumu. Wszyscy zaczęli bić brawo i wiwatować, matka chłopca zaczęła się przedzierać przez tłum i wbiegać na scenę, była ucieszona i lekko przestraszona zarazem.
- Kurwa – od razu kafel w plecy? - Burknął pod nosem Joe. Wraz z matką chłopca dobiegli do niego w tym samym momencie. Nie ocucili jednak chłopca, bo zobaczyli co było w wiadrze.
Nie była to jednak nagroda. Ani gruz. Była to głowa nowego sąsiada chłopca. Nie była ucięta, była oderwana od reszty ciała.


Druga ofiara mafii.
Hropek

Offline

 

#7 2013-10-07 12:09:24

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nr 2

Tylko bez szaleństw. Nie ma co ułatwiać im zadania jakąś wpadką :P

Czekam na testament Sandakona, jestem ciekaw co też wysmaży na temat pana C.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-07 12:09:44)

Offline

 

#8 2013-10-07 12:20:28

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Nr 2

Jak zbytnio się rozpisałem, to skrócę ;)

Offline

 

#9 2013-10-07 13:02:19

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nr 2

Usunąłbym podwójne wykrzykniki (jeśli ich używasz czasem w zwykłych postach). Reszty bym nie zmieniał ("Wrzeszczał" i "Burknął" powinno być z małej litery, ale zostaw wielkie).
Nie jestem przekonany co do gwiazdki w przekleństwie, mało kto z tego korzysta (jeśli ty ich używasz w normalnych postach to usuń gwiazdkę, jeśli nie to zostaw).

Wiem, że te rady to przerost formy nad treścią, ale przezorny zawsze ubezpieczony.

Offline

 

#10 2013-10-07 13:05:43

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Nr 2

Wykrzykników nie używam, gwiazdkę usunąłem :)

Offline

 

#11 2013-10-07 15:53:00

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nr 2

Ja pod wieczór coś napiszę na kogoś żeby uargumentować swój głos. Tylko jeszcze nie wiem kogo się podczepić. :P

Kto na kogo głosuje?

ahmed - Bart
misl - ivan
koniu - kami
black - nza
ja - ?

Tak to się układa?

Ostatnio edytowany przez Crispers (2013-10-07 15:59:38)

Offline

 

#12 2013-10-07 17:45:36

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Nr 2

Unikałbym głosowania parami, z tego co widzę, dzisiaj poleci Bart. Wypadałoby snuć konspirę na jutro i myśleć nad eliminacją środową.

Offline

 

#13 2013-10-07 18:57:53

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nr 2

Na Minora daję.

Offline

 

#14 2013-10-07 20:30:05

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Nr 2

Jak ktoś jeszcze nie głosował to może dać na kogoś z nas, jeśli wczesniej nie pisał jakiś konkretnych podejrzeń, potem sie wytłumaczy że to był losowy strzał :) Tylko nie w C. ;p

Z pracy piszę więc nie mam czasu na analizowanie dokładne teraz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-serwer.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl www.wtd.pun.pl www.muhck.pun.pl