Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum


#1 2013-10-08 20:59:49

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Pan da Trzy

Wiem, że jeszcze przed linczem, ale nie wiem czy będę miał później czas, a chciałem poruszyć tę kwestię.

Cymcyrymcy dojebał ładnym rzutem i boję się, że może ciągnąć w tę stronę. Tak, mordowanie go w tym momencie mogłoby być bardzo ryzykowne, ale równie dobrze moglibyśmy uciąć w ten sposób łeb hydrze zanim kogoś na poważnie ukąsi.

Offline

 

#2 2013-10-08 21:22:23

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Można spróbować zagrać va bank i go odstrzelić jutro. Wtedy trzeba liczyć się z mega testamentem, ale na mnie i ahmeda ma tylko tyle, że jesteśmy mało aktywni. Ale na Misia może coś naskrobać a jak miasto zobaczy, że trafił jednego to może pójść za ciosem.

Offline

 

#3 2013-10-08 21:54:39

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Wydaje mi się, że w tym momencie cymcyrymcy będzie najpoważniejszym przeciwnikiem. Są trzy drogi - albo mord i liczymy na to, że miasto go oleje, albo próbujemy zachachmęcić na niego jakiś lincz, tyle, że wtedy tak samo ujawni się jako niewinny, albo musimy go jakoś zmusić do porzucenia tych tropów. W najgorszym wypadku za kilka dni trzeba będzie poświęcić mafiozę (nie teraz, nie jutro, ale za trzy-cztery dni).

Jutro będę późno w domu, będę miał mało czasu na rozmyślanie.

Offline

 

#4 2013-10-08 21:55:12

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Ale ja wiekszego powiązania z wami nie mam ale jak by mnie ubili to mozę dać jednak jakis trop. Myślę że to gra więc można grać na ostro i go sprzątnąć

Offline

 

#5 2013-10-08 22:02:02

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

To może filipo?

Albo Xabi. To chyba najlepszy wybór.
Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja po jutrzejszym linczu, ale wstępnie proponuję Xabiego - napiszę jutro mord.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-08 22:06:12)

Offline

 

#6 2013-10-08 22:06:01

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Kurde, mnie kusi ten cmc. Lubię ryzyko. Jak bym go kropnął i niech się dzieje wola nieba. Po testamencie myślimy co i jak. Może się udać.

Offline

 

#7 2013-10-08 22:07:17

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Pomysł jest taki, żeby na razie olać cymcyrymcy i czekać na jego ruch, niech sobie tam pierdoli o panie M., ale trzeba go olewać notorycznie i tonować jego zapędy przez jakieś prywaty. Jutro poleciałby Xabi, w piątek jakiś pionek, a potem w niedzielę cymcyrymcy, licząc, że dojedziemy do niedzieli w piątkę.

Offline

 

#8 2013-10-08 22:07:30

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Mnie też tym bardziej że powoli zaczyna sie dobierać mi do dupy :P  Z jednej strony coś się bedzie działo a tak to torchę ta rozgrywka jest pasywna , a tak to przynajmniej moze sie udać albo nie i mnie już nie będzie ale to tylko gra :P

Offline

 

#9 2013-10-08 22:09:22

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

No to zróbmy głosowanie. Ja i BlackSabb preferujemy jutro Xabiego, wy cymcyrymcy? Ahmed miałby głos decydujący, ale go oczywiście nie będzie. Trzeba poczekać do wieczoru jutrzejszego. Napiszę mord pasujący pod cymcyrymcę i Xabiego.

Offline

 

#10 2013-10-08 22:10:08

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Ja bym poczekał aż naskoczy na kogoś innego na poważnie, bo póki co tylko jedzie po małej aktywności, a to gówno, a nie argument. W każdym bądź razie trzeba go wyeliminować w miarę szybko, ale nie teraz, proponuję wyeliminować czabiego, w piątek jakiegoś pionka, a cyncyryncy zostawić na niedzielę.

Misuaw zacznij analizować głosowania, więcej pisać.
Kleju pisz mało, trzymaj się póki co tematu obrony.
Idźol spróbuj zwiększyć intensywność, ale bez przesady. Staraj nie rzucać się w oczy, ale próbuj ciągnąć tematy innych.

Nie najeżdżajcie na cnc, jeśli chcecie odpisać, to niech odbije piłeczkę jedna osoba, ale bez fantazji, krótko i na temat. Reszta niech to oleje.

Offline

 

#11 2013-10-08 22:11:18

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Dokładnie, olewać tego aroganta i nie dawać mu materiału do analizy. Niech się utopi w swoim narcyzmie, najwyżej polegać tylko na prywatach.

Offline

 

#12 2013-10-08 22:13:39

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

No można poczekać. Zaraz zastanowię się kogo można klepnąć, ale filip wydaje się ok.

Offline

 

#13 2013-10-08 22:14:20

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Mi najbardziej odpowiada Xabi/Mike Wazowski.

Offline

 

#14 2013-10-08 22:18:39

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Czabi będzie dobry, dużo pisał o Gehu, o którym pewnie wspomni w testamencie, a Geh wiadomo - jeden z katów pierwszego głosowania :}

Offline

 

#15 2013-10-08 22:36:58

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Pan da Trzy

Ja bym ujebał cymcyrymcy. Po pierwsze jest znanym i dobrym graczem, więc jego uwalenie raczej nie musi oznaczać, że miał rację. Ja się wybronię obroną i jutrzejszym wyjazdem, w razie gdyby pocisnął Misława, to niestety ale majstra poświęcimy, sami sie do tej śmierci przyczyniając (ale nie wszyscy of course). Jednak na tym etapie jego testament nie musi wszystkiego zmieniać, więc reszta i tak może chciec uwalić kogoś innego, a wtedy pan podwójne C już nam nie wadzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.total-wrestling.pun.pl www.naruto-warriors.pun.pl www.nmw.pun.pl www.tebzorysii.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl