Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-10-08 08:31:45

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Koło z algebry liniowej

Proponowałbym głosowanie w miarę stałych godzinach póki co, zawsze będzie można się odwołać do tego, jak ktoś na nas najedzie. Nie głosujmy w parach, ale mocno uzasadniajmy swoje głosy, czepiajmy się paru osób, każdy niech szuka swojego, innego wątku, żeby nie podczepiać się pod innych na beszczelnego. Ja dzisiaj będę głosował na kogoś z pierwszej tury wyborów, najprawdopodobniej będę konsekwentny i uderzę dalej w enza.

jakie macie swoje typy?

Offline

 

#2 2013-10-08 09:32:33

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Ja zacząłem się czepiać Ivana Wiertła i Bartush.  Ivan narazie ostrożnie więc jak będę dalej go trzymał to bedą coś podejrzewać.  Wiertła już nie ma , a na Bartusha szykuję sie ostra koalicja. Nie wiem czy się podczepiać czy szukać innego śladu ....

Offline

 

#3 2013-10-08 11:04:16

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Dokładnie, ja się miotam między enzetą, Bartkiem i kimś trzecim. Po południu wyślę głos i poinformuję.

Offline

 

#4 2013-10-08 11:13:33

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Ja też nie wiem. Czy dalej spokojnie podbijać na Minora czy głos na jednego z tej dwójki. Głos wyślę wieczorem.

Offline

 

#5 2013-10-08 12:44:52

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Ja się jednak podczepię pod Bartusha  bo jak zmienię zdanie to zaraz będą podejrzenia.  Mój głoś na niego dziś poleci

Z tego  co się orientuję to ahmed będzie głosował na Bartusia więc ja nadal uprę sie nad Ivanem a potem bee szukał jakiegoś przejścia na inna osobę.

Ostatnio edytowany przez Przemysł2 (2013-10-08 13:05:47)

Offline

 

#6 2013-10-08 13:47:34

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Właśnie dostałem PW od naszej znajomej putki, że "Ivan jest w mafii". Zapytałem czy ma jakieś argumenty. :D / Odpisał coś i urwałem rozmowę, coby nie łamać dłużej regulaminu. Mistrzu, nie karzcie go, on młody jest, nie wie co czynił.

A ja puściłem dzisiaj na Jab.ola, będę to tłumaczył brakiem chęci głosowania na oszczędzoną wczoraj remisową dwójkę i tym, że Jab.ol wygłupił się tym tekstem o szukaniu powiązania między mordem Cowera a kimś z kim ten miał na pieńku.
Więc jakby co to ja - Jab.ol. Zakładam, że nikt inny na niego nie idzie? Jeśli tak, to zmienię.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-08 14:27:42)

Offline

 

#7 2013-10-08 14:53:31

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Ja na Minora chyba dam wieczorem. Cały czas na uczelni siedzę...

Offline

 

#8 2013-10-08 15:12:34

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Ja na Bartusia, tak jak już napisałem :) Jest ryzyko, że jutro dostanę jakieś punkty karne, bo wyjazd mam całodniowy, ale zobaczymy.

Offline

 

#9 2013-10-08 19:31:02

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Chłopcy, musicie więcej pisać - bo coraz większa ilość osób zarzuca wam, że przechodzicie obok gry.

Offline

 

#10 2013-10-08 19:46:36

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Wróciłem dopiero i chyba na Minora dalej zagłosuję, a coś większego wymyślę jutro bo będę miał więcej czasu. Cymcy 100% trafności. :P

Offline

 

#11 2013-10-08 20:26:47

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Ja dzisiaj dalej na enza puściłem głos, ile mogę tyle piszę, ale póki co ludzie mało piszą, nie ma co ciągnąć w kółko tego samego tematu.

Offline

 

#12 2013-10-08 20:31:16

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Koło z algebry liniowej

Ja zacznę pisać jak wrócę z Warszawy, czyli koło czwartku.

Nie tłumaczcie się za każdym razem gdy ktoś Was podejrzewa, warto czasem poolewać. Ja jutro chyba dam się złapać na te punkty karne (tylko kurwa 18-20 października tez wyjeżdżam, więc może mnie braknąc, ale to coś wymyślimy jeszcze), wtedy cymcy będzie pewny, że sie obroniłem i zachlałem :D

Ostatnio edytowany przez ahmed (2013-10-08 20:33:27)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wtd.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.muhck.pun.pl www.granarutoo.pun.pl