Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum


#1 2013-10-09 20:19:10

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Kartkówka z zarządzania

Lincz jutrzejszy:
ja idę dalej za ciosem i głosuję na nza.
jak reszta?

Offline

 

#2 2013-10-09 20:23:03

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Daj nam zobaczyć kto dzisiaj padnie :D

Offline

 

#3 2013-10-09 20:30:02

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ja chyba przerzucę się na kogoś innego bo już za długo tego Minora cisnę.

Offline

 

#4 2013-10-09 20:36:49

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

A może się zamienimy TY na Ivana a ja ma Minora ...

Offline

 

#5 2013-10-09 20:45:17

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

To byłoby zbyt proste.
Obaj powinniście się czepić więcej niż jednej osoby, bo na chwilę obecną przechodzicie obok gry i prędzej, czy później będziecie na świeczniku.

Czepcie się osób, które głosowały na ofiary linczu, np gehu, inf, ksabi.

Offline

 

#6 2013-10-09 22:11:18

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Oby cycuś wysmażył testament na Jabolka to na niego nadal będę parł. Gorzej jak będzie pierdolił o którymś z nas.

Tak swoją drogą to pozdrawiam cycusia, jak już będziesz to czytał za kilka tygodni. :*

Offline

 

#7 2013-10-10 09:35:15

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ja napisze, że nza pewnie jest niewinny :) Znajde sobie kogoś tam, ale tak lekko tylko rzucę trop :) Ogólnie śmiesznie jest i nieźle nam idzie, bo gramy wszyscy naturalnie :D Zawsze jak w mafii byłem to się wszystko kontrolowało, a tu praktycznie każdy sam decyduje i myślę, ze jak ktoś z nas padnie to nie będzie zbyt wiele powiązań. Może ktoś z nas lekko by teraz zaczął oskarżać kogoś innego z naszych, ale mówię lekko :) I zagłosować tez może na kogoś.

Offline

 

#8 2013-10-10 09:56:26

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ja dzisiaj najprawdopodobniej dalej w enza pojadę, chyba że cmc napisze jakiś mega testament, ale raczej będzie płakał i za wiele nie napisze. Mam nadzieję zebrać ze sobą trochę głosów na niego ze sobą i dzięki temu w następnym głosowaniu będę mógł pójśc śladem tych, którzy nie pisali o enzie i się podczepili pod moje posty ;)

Offline

 

#9 2013-10-10 15:07:20

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Czarne chmury się nad nami zbierają. Coraz więcej osób podejrzewa pana I. i pana M. i szczerze mówiąc niezbyt się temu dziwię. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie kogoś z nich poświęcić w kolejnych linczach, oby nie spotkała nas niemiła niespodzianka w postaci zlinczowania któregoś z nich już dzisiaj bądź jutro.
Póki co pozostała trójka przechodzi w miarę niezauważona, poza nieśmiałymi głosami niezbyt znaczących graczy, niezdolnych do przebicia. Ale to się może zmienić.

Próbuję zachachmęcić i wprowadzać chaos w rozgrywkę, będę przeszkadzał analizie przez takie durne rozmowy jak ta z Niedzielanem czy wywody jak ten najnowszy. Czekam na testament cycusia, ale posłem głos na Jabolissimusa.

Offline

 

#10 2013-10-10 16:06:12

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Mi sie trochę na głowę zwaliło więć nie bardzo mam teraz czas na przeanalizowanie tego wszystkigo. Jak bedzie trzeba to mnie można poświęcic.

Offline

 

#11 2013-10-10 17:18:50

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Mądre główki tak naprawdę zauważają pewne nasze błędy, ale które nie wynikają z żadnego misternego planu mafijnego, a jedynie z bycia człowiekiem - błędy, które popełnilibyśmy niezależnie od roli w grze.

Coś czuję, że w końcu zajebią któregoś z nas i będą się tym szczycili jakby odkryli Złotą Arkę, a po prostu meli by niesamowite szczęście. A jak już wygrają grę dzięki jakimś totalnym strzałom w niebo (każdy, który tworzy jakąś teorię dotyczącą któregoś z nas zawsze stawia go w otoczenie niewinnych) to będą piali z zachwytu nad swoimi Sherlockowymi umysłami, co jak wiemy będzie się rozmijało z prawdą. Trochę to smutne :D

No cóż, Real też jeszcze nie ma La Decimy.

e: Cycuś dojebał posta i poszło oskarżenie dla pana M. Cóż, raczej polecisz dzisiaj bądź jutro. Trzeba jednak zachachmęcić tak tym wszystkim, żeby te kołki nie rzucały się bez żadnych argumentów na mnie ani na kogoś innego. Dla mnie argument "Bo grasz inaczej niż zwykle" czy "Mało piszesz" to nie jest argument, intuicja godna kurczaka bez głowy, nieważne po której stronie barykady stoję.

e2: Wydaje mi się, że Kamjor to det który sprawdził Góralka i ten okazał się być opryszkiem.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-10 18:02:22)

Offline

 

#12 2013-10-10 19:42:22

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Góral chyba ma już kilka głosów. Ta teoria z detem może być prawdopodobna. Jak dziś Góral leci to jutro Kamior musi.

A na te oskarżenia "gra inaczej", "siedzi cicho" to nic nie poradzę. Nie mogę nagle stać się aktywny. Będę starał się odbijać piłeczkę cały czas.

Kto na kogo?

label - enza
koniu - jablko
ahmed - gehu
misiek - ?
ja - ?

Chyba dam na filippo, bo skoro on głosuje na mniech z takich powodów mogę zrobić to samo. Tylko nie wiem czy nie będzie to bardziej podejrzane. Macie jakiś pomysł?

Ostatnio edytowany przez Crispers (2013-10-10 20:06:00)

Offline

 

#13 2013-10-10 21:37:31

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Musimy podziękować Kamjorowi, gdyby nie jego zagrywka to dzisiaj poleciałby Misław. A w ten sposób dał nam dodatkowy dzień, a może nawet i dwa.

Szósty mafjozo. :D

Offline

 

#14 2013-10-10 21:55:04

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Mislaw na Gehu? Serio?

Offline

 

#15 2013-10-10 22:32:31

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Bardzo dobrze, że Misł... da na Gehu, w przypadku śmierci naszego, moze to mnie oczyścić :D Dziś mam trochę czasu, pomyśle nad jakąś taktyką.

Kamior może faktycznie być detem, ale zobaczymy, jeśli miasto będzie go chciało uwalić, to ja (i może ktoś z nas jeszcze) może przekonywac ich, żeby go oszczędzić. I wtedy mozemy go upierdolić w mordzie :) Muszę pomyśle, dziś mam trochę czasu, ogarnę jakąs taktykę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wtd.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.muhck.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl