Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2013-10-11 00:26:10

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ale chcę ją wyrwać, więc moglibyście się poświęcić, bo tym ją zaciekawię :D:D I na razie tak tylko napisałem, nic pewnego :D

Może zacząć by kierować coś w mordach? :D

Offline

 

#32 2013-10-11 00:31:50

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Lol. Rozjebałeś mnie na łopatki.

Offline

 

#33 2013-10-11 09:58:00

Przemysł2

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

tak się zastanawiam czy nie lepiej będzie jakbyście w następnym mordzie pierdolneli mnie. Zginą pewne spekulację bo już chłopaki sie na mnie zasadzają  a wtedy by poszli tropem Clifa i głosowali na POlfana  geniesms i Niedziela. Co o tym sądzicie ???

Offline

 

#34 2013-10-11 10:08:04

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Nieee. Nie masz z nami jakichś super wielkich powiązań. Zresztą teraz możesz sie prześlizgnąć przez 2-3 lincze jeszcze. Zresztą i tak nie masz z nami wielkich powiązań a mordem na kimś innym możemy bardziej namieszać.

Offline

 

#35 2013-10-11 10:50:54

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Zdecydowanie lepiej będzie, jak Przemek zginie w linczu z naszej inicjatywy i naszymi glosami (oczywiście nie koniecznie wszystkich z nas). Szkoda marnować na to mord.

Ja dzisiaj na geniesms, niech jeden z nas posłucha Xabiego i zagłosuje także na Misława, najlepiej ktoś kto wcześniej coś o nim wspominał. Reszta niech sobie tam znajduje jakieś tropy, Idziol chyba może zaryzykować i znowu rzucić pojedynczy głos (najlepiej na tego samego co wcześniej). Jeśli będzie trzeba to zacznę się tego czepiać i potem kiedyś zginie, ale mnie to oczyści, a liczę na obsuwę w czasie.

Mam przeczucie, że znowu czeka nas remisik :D I teraz mam dylemat, a znowu chyba mnie nie będzie w chwili decyzji. Czy w przypadku remisu nza, ktoś tam uwalić tego drugiego, czy może jednak nza? Jeśli uwalimy kogoś innego, to miasto dalej będzie kminić, że nza ma za dużo farta, co działa na naszą korzyść. Jednak jeśli np. remisowy będzie nza i Kamor, a uwalimy nza to miasto będzie pewne o winie tego drugiego :)

Zastanawiam się co zrobić w przypadku remisu kogoś z Misławem. Uwalenie winnego spowoduje, że miasto będzie myśleć że wybór był między dwoma mafiozami, ale zostawienie go daje nam jakieś szanse na dalsze przeciąganie remisów, bo miasto w tej edycji gra dość dziwnie :D

Czekam na Wasze sugestie.

A w przypadku gdy mnie nie ma, a jest jakaś niezgodność co do decyzji OC to decydujący głos ma Crawli, żeby potem nie było jakiś niedomówień. :)

Ostatnio edytowany przez ahmed (2013-10-11 10:59:28)

Offline

 

#36 2013-10-11 11:10:53

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Przemysł mógłby podczepić się teraz pod jakieś podejrzenia jednego lub maks dwóch z nas.
W kazdym bądź razie nie może wymieniać nas jako jedynych. Nie rzucajmy się też wszyscy na Przemka, bo ot też będzie podejrzane.
Ja wspominałem już o cichociemnych po testamencie cmc. Dzisiaj głosowałem na enza, więc jutro pociągnę już temat misława i innych osób średnio zaangażowanych.

Do dupy postąpił Idziol, który rzucił kilka oskarżeń, wymienił masę nicków i pominął choćby jednego z nas. Za dużo oskarżonych, za mało konkretów, nic z takich postów dobrego dla nas nie wyniknie, a podejrzenia na niektórych z nas byłyby ratunkiem w razie Twojej śmierci. Mimo wszystko wydaje mi się, że powinieneś pociągnąć temat z filippem.

Musimy pomału na siebie też najeżdżać, ale przyczepiać się do mało logicznych pierdół na siebie. Będzie to deska ratunkowa w przypadku fartu miasta.

Offline

 

#37 2013-10-11 11:38:39

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

No ja dzisiaj na Misia nie pójdę, więc musi to zrobić któryś z was. Ogółem jakoś średni mi się widzi remis, raczej pukną Misia niestety.

Jeśli byłby remis enzety z Kamjorem to na dwoje babka wróżyła. Ubicie enzety być może sprawi, że rzucą się na Kamjora jak wieprze do błotka w sobotę. To mógłby być dobry pomysł, Kamjor i tak chuja daje miastu, jestem za tym, żeby go zostawić w przypadku remisu.

W przypadku remisu Misia z kimś wyżej wymienionym poszedłbym va banque i ubiłbym niewinnego. Misiek i tak padnie dzień później, albo będzie daj boże w kolejnym remisie.
Chociaż wydaje mi się, że jednak padnie już dzisiaj bez remisu.

Ja dzisiaj pójdę być może na Kamjora, ale głos wyślę koło 15 - do tego czasu będę liczył głosy, jeśli się uda. :P

Offline

 

#38 2013-10-11 11:52:25

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Czyli na Przemka dziś głosuje max 1 z nas :) Nie pamiętam kto tam go wskazywał, ale niech ta osoba znów to zrobi, ale w poście niech nie najeżdża za bardzo, coby innych nie przekonać :D

Offline

 

#39 2013-10-11 12:46:28

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Kamjor lub enzeta, głos wyślę na tego, który będzie miał mniej, coby liczyć na remisik między tymi panami albo z Miśkiem.

Trochę ryzykownie, ale Klawler jest gupi i nie umi w mafje.

Z tego co widzę, tak na szybko, na ten moment, to największe szanse na lincz ma enzeta, potem Misiek. W takim razie puszczę na Kamjora dzisiaj, chociaż ten prawdopodobnie nawet nie podejdzie do enzety.

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-11 12:49:46)

Offline

 

#40 2013-10-11 12:51:48

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Myślę, ze to dobry pomysł, na pewno lepszy niż jakbyśmy probowali jakoś za wszelką cenę ochronić Miśka.

Offline

 

#41 2013-10-11 13:00:39

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Miśka Przemka? Potargam go później trochę za uszy przed dzisiejszymi rozstrzygnięciami, ale głosu nie oddam. Nie wystrzelajcie z nim tak bez powodów też. Opierajcie się na wcześniejszych testamentach.

Ja po dzisiejszym mordzie muszę szybko oddać głos, więc w zależności od głosowania oddam głos na Kamiora lub już na Miśka, w zależności od rozkładu głosów.

Offline

 

#42 2013-10-11 13:09:12

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Black, jakie oskarżenia? Wymieniłem parę nicków, które rzucają się od razu w oczy jeśli spojrzymy na głosowania. Spokojnie. Nie będę i tak w nikogo z nich szedł. To były tylko luźne obserwacje. :P

Właśnie nie wiem co z tym linczem. Dalej filip, bo tak? Czy dać na kogoś z trójki głosującej wczoraj na Górala. No może bez Kamiora. Ahmed na genie. To ja może na Niedziela. Co o tym myślicie?

ahmed - genia
koniu - kamjor
black - nza
misiek - ?
ja - Niedziel/filip

tylko pytanie kogo dziś ostatecznie uwalimy.

Ostatnio edytowany przez Crispers (2013-10-11 13:18:03)

Offline

 

#43 2013-10-11 13:11:47

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

ja dzisiaj na enza.

Miśka obrzucę na jutro.

No właśnie o to chodzi, że te luźne obserwacje mogły również paść na nas, bo one nie są ciężkie i wtedy od razu wykluczają się pewne powiązania przy ewentualnym trafieniu miasta.

Offline

 

#44 2013-10-11 13:17:53

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

To nie są pierwsze edycje, każdy jest raczej świadomy, że mafia może w jakiś sposób wystawiać swoich. Także luz.

Offline

 

#45 2013-10-11 13:27:58

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Crispers zagłosuj na Niedziela, jak go dziś uwalimy, to miasto może uznać, że nie zmieniałbyś tak nagle tropów wiedząc, ze jest niewinny i zginie :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muhck.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl www.wtd.pun.pl