Zarządzanie i Przedsiębiorczość PWR 2013

Opis forum


#16 2013-10-10 22:36:52

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Hmm. Gorzej jak ktoś wpadnie na to, że mafia mogła głosować dwójkami. W jakiejś edycji wywąchałem taki smród. Na razie może wydawać się to ok, ale boje się, że później może się to obrócić przeciwko nam.

Offline

 

#17 2013-10-10 22:44:32

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ale nie głosujemy tak cały czas przecież.

Ogólnie teraz do mnie dotarło, że BlackSabb trochę spierdolił tłumacząc się w temacie mafijnym, że wyjeżdża. Mogliśmy to świetnie wykorzystać, gdybyśmy wiedzieli o wyjezdzie (i pewnie odpadnięciu za punkty), a miasto nie miałoby takiej wiedzy.

Wtedy po prostu robimy na niego nagonkę, praktycznie cała mafia go oskarża i głosuje na niego i zabijamy (a i tak chyba odpadnie). Teraz po ptokach niestety.

Offline

 

#18 2013-10-10 22:49:12

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Nie sądzę, żeby Black miał odpaść za punkty. Raczej nie.

Offline

 

#19 2013-10-10 22:58:55

BlackSabb

Administrator

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Nie będzie mnie tylko weekend, ale nie zagłosuję tylko w niedzielnym głosowaniu, chyba że dam radę wrócić do wieczora w niedzielę, ale wątpię. Także 2,5 punktu mi wpadnie, bo na sobotnie głosowanie wyślę jakiś głos na ślepo "żeby nikomu nie zaszkodzić" zaraz po jutrzejszym mordzie mafii... się znaczy naszym mordzie ;) Co do ofiary niedzielnego mordu - zdaję się na zdanie Konia.

Offline

 

#20 2013-10-10 22:59:10

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

a to chyba źle zrozumiałem :)

Offline

 

#21 2013-10-10 23:18:36

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Przemek poleci i to jest kwestią czasu - trzeba przemyśleć nasze zaangażowanie w atak na niego i głosowanie. Na tym etapie nikt z nas nie może już jednoznacznie go zaatakować, tylko delikatnie o tym pisać, ale kto się tego podejmie? Crispers coś tam o nim przebąkiwał chyba? Może warto to rozwinąć. Co z głosowaniem? Nie mówię o jutrze, oby poleciał Kamjor/enzetka, ale w sobotę Przemek jest więcej niż pewny do linczu.

Offline

 

#22 2013-10-10 23:35:28

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Chyba będzie trzeba poświęcić, ale niech to nie będzie zdecydowany atak :) Jak już ktoś zaczął to kontynuujcie :) Jeśli będzie jakieś zaangażowanie to się podejmę :) Idealnie jakby znowu był remis :D

Offline

 

#23 2013-10-10 23:36:16

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ja na pewno nie wspominałem. ahmed lub lab chyba.

Offline

 

#24 2013-10-10 23:49:10

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Horalek musiał dojebać tym WAŻNE. Kurwa, chyba będę się wylogowywał z tego jebanego forum. Pomijam już fakt, że argument wyjęty totalnie z dupy, bo zawsze na forum siedzę gdy jestem w domu, niezależnie czy jestem przy komputerze czy nie, ale prędzej czy później mnie zajebią za głupoty nie wynikające z roli mafiozy. Słabizna.

Podziwiam za to pana K. - nie mogłeś znaleźć lepszego czasu na magisterkę. Nie obraziłbym się jeśli cichy magister wygrałby nam tę edycję :D

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-10 23:53:17)

Offline

 

#25 2013-10-10 23:52:21

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Nie przejmuj się :) Ja siedzę na ukrytym od jakieś mafii ileś edycji temu, ale Ty nie zmieniaj przyzwyczajeń.

Ja się dalej będę trzymał mojej analizy pojedynczych głosów :) Co prawda sprowadza to winę na jednego z nas, ale to szczegół.

Offline

 

#26 2013-10-10 23:56:53

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

To po prostu irytuje, gdy jedyne argumenty nie wynikają z faktu bycia w mafii :D Gdybym był miastowym to pisaliby podobnie, jeśli nie identycznie. Szkoda, że się tak złożyło.

Offline

 

#27 2013-10-11 00:03:18

Crispers

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ooo, ksiądz poszedł. Może ludzie go posłuchają i nie licząc Misia to będzie ok. W sumie tak się do nas nie dojebał. Ja mogę się poświęcić dla dobra sprawy także tam ciśnij ahmed!

Offline

 

#28 2013-10-11 00:15:38

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Trzeba po Misiu się przejechać, wybacz kochany. Ja tego nie zrobię otwarcie i na pewno jutro na niego nie zagłosuję. Ale w sobotę, jeśli przeżyje, to może się podepnę. "Zwątpiłem" w Jabalka.

Ideałem na jutro byłby remis Kamjor/enzeta, ale nie wiem czy będziemy mieli takie szczęście. W najgorszym wypadku jutro poleci Misiu.

Offline

 

#29 2013-10-11 00:19:38

ahmed

Szef

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Ktoś się chce założyć, że miasto pójdzie za moim postem na geniesms? :D Ja obstawiam, że się skuszą, bo czytając te jego posty zaczynałem się zastanawiać czy w mieście nie ma aby konkurencyjnej mafii :D

BTW pogadam z koleżanką, może nam jakiś mord napisze, fajny taki spod kobiecej ręki :D

Offline

 

#30 2013-10-11 00:22:47

KońRafał

Użytkownik

Punktów :   

Re: Kartkówka z zarządzania

Moim zdaniem mordy spoza mafii są trochę nieuczciwe, w dodatku psują sens rozgrywki. Jestem na nie. Wystarczająco wkurwiał mnie Klatus i jego piosenki czy inne gówno z internetu.

Zresztą Black chciał dzisiaj napisać mord. A oni i tak się nimi nie kierują, więc niech się bawi. No chyba, że w niedzielę - wtedy będzie mogła. Ale nadal uważam to za średni pomysł jako gracz.

[Już pomijam fakt, że uwłacza to mi jako pisarzowi]

Ostatnio edytowany przez KońRafał (2013-10-11 00:23:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granarutoo.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.wtd.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl